Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Utworzony przez Pirar, 15 sierpnia 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
A skąd wiesz lepiej jak to wyglądało?
Bo wiem. Bycie świadkiem wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło - mózg kierowcy.
brawo brawo. dokładnie masz racje, mózg mu szwankował kretynowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam z Wojsławic i okolic ktoś normalnie i kulturalnie umie jeździć tak w ogóle? Banda deb***i w rozpadających się golfach, bmw i innych starych zakażeniach, byle tylko gaz w podłogę, ryk z rynny i bum bum z tuby
Ja jestem z Wojsławic i jeżdżę normalnie i kulturalnie. Nie oceniajmy wszystkich jednakowo. Wszędzie zdarzają się niemyślący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kolego ty  wiesz wszystko bo pewnie jechałeś   w jednym z" tych trzech pędzących aut" i nie z prędkością tylko 90 km/h" tylko baaardzo dużo ponad 100 km/h  a tylko dzięki szybkiemu refleksowi mojego męża uciekliśmy na pobocze i w ten sposób uniknęliśmy śmierci -niestety samochód jadący za nami nie zdążył uciec i stąd ta tragedia-bardzo żal mi MATKI KTÓRA ZOSTAWIŁA TRÓJKĘ MAŁYCH DZIECI
A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wiem. Bycie świadkiem wystarczy
Mówisz tak jak Ci pasuje, w 100% nie wiesz jak było jedynie możesz sie domyslac. Swoje zdanie zwin schowaj w d... i poczekaj na opinie ludzi którzy sie znają na tym   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Wojsławic i jeżdżę normalnie i kulturalnie. Nie oceniajmy wszystkich jednakowo. Wszędzie zdarzają się niemyślący.
Kłamiesz. Widziałem, że zapieprzasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał 
Obliczyła - grubo ponad 100 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obliczyła - grubo ponad 100 km/h
I gdzie to wyczytałes? policjant Ci powiedział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie to wyczytałes? policjant Ci powiedział?
Tak, dokładnie, nawet trzech. Bez pomiarów wiedzieli, że żeby tak przyjebać, to nie było jechane poniżej 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY masz radar w oczach ze ponad 100 km/h grubo?  to obliczy policja z jaką predkoscią jechał 
    Raczej każdy kierowca powinien posiadać umiejętność oceniania prędkosci poruszającego się pojazdu. Skoro ty tego nie potrafisz, jak poruszasz się w ruchu miejskim ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, dokładnie, nawet trzech. Bez pomiarów wiedzieli, że żeby tak przyjebać, to nie było jechane poniżejtaki 
Taki pies to może mowic, a co on ma radar w oczch? Czekaj na opinie fachowców a nie rozsiewasz ploty :) Pozdrawiam tych co wiedzą  wszystko najlepiej   :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morderca niewinnych też zginał i dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki pies to może mowic, a co on ma radar w oczch? Czekaj na opinie fachowców a nie rozsiewasz ploty :) Pozdrawiam tych co wiedzą  wszystko najlepiej   :)
Taki pies widział nie jednego takiego mistrza w kawałkach i wie co mówi. A kto jest wg ciebie tym fachowcem co określi co i jak? Sprawca nie żyje, więc i tak nie odpowie za nic, więc i po co robić robotę na darmo? Uwaga bo ktoś się tym poważnie zajmie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki pies widział nie jednego takiego mistrza w kawałkach i wie co mówi. A kto jest wg ciebie tym fachowcem co określi co i jak? Sprawca nie żyje, więc i tak nie odpowie za nic, więc i po co robić robotę na darmo? Uwaga bo ktoś się tym poważnie zajmie. 
Widocznie nigdy nie miałes wypadku ( nie chodzi mi o kolizję) jest taka osoba jak biegły sądowy ruchu drogowego i on obliczy dokładna predkosc i przyczyn bo w dokumentach im zgadzać sie wszystko musi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie nigdy nie miałes wypadku ( nie chodzi mi o kolizję) jest taka osoba jak biegły sądowy ruchu drogowego i on obliczy dokładna predkosc i przyczyn bo w dokumentach im zgadzać sie wszystko musi 
Po pierwsze - miałem. Po drugie - nie obliczy i nie musi. Co z tymi obliczeniami zrobi? Dobije tym rodziców kierowcy i co więcej? Coś to zmieni, kogoś innego tym obarczą? Nadmierna prędkość i już. Z doświadczenia rzucą prędkością 140km/h i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się tylko zastanawiam skąd w niektórych wypowiadających się na tym forum jest tyle jadu i zawiści??? znaleźli się eksperci od oceniania... tego młodego będzie ktoś inny rozliczał tak samo jak każdego z nas z osobna. nikt z tych ludzi biorących udział w wypadku nie chciał aby się to tak skończyło. TAK MIAŁO BYĆ, OD PRZEZNACZENIE SIĘ NIE UCIEKNIE - NIKT Z NAS NIE WIE CO CZEKA NAS JURTO, ZA GODZINĘ, ZA CHWILĘ. złorzecząc wobec kogoś i oceniając, sami wyrządzamy sobie krzywdę, bo los jest przewrotny... powstrzymajcie się o tych bezsensownych komentarzy oceniających, bo one nic już nie zmienią. możemy się tylko za NICH wszystkich pomodlić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się tylko zastanawiam skąd w niektórych wypowiadających się na tym forum jest tyle jadu i zawiści??? znaleźli się eksperci od oceniania... tego młodego będzie ktoś inny rozliczał tak samo jak każdego z nas z osobna. nikt z tych ludzi biorących udział w wypadku nie chciał aby się to tak skończyło. TAK MIAŁO BYĆ, OD PRZEZNACZENIE SIĘ NIE UCIEKNIE - NIKT Z NAS NIE WIE CO CZEKA NAS JURTO, ZA GODZINĘ, ZA CHWILĘ. złorzecząc wobec kogoś i oceniając, sami wyrządzamy sobie krzywdę, bo los jest przewrotny... powstrzymajcie się o tych bezsensownych komentarzy oceniających, bo one nic już nie zmienią. możemy się tylko za NICH wszystkich pomodlić. 
Za chwilę czeka mnie browar, za godzine spanie, a jutro impreza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd Ci ludzie? straszna tragedia!
nikt nie zna godziny śmierci.taki los .nawet mistrzowie giną i nie ważne jak uważasz i jeżdzisz kiedyś poprostu każdy umrze.fakt przykro w takim wieku odejść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałam i kierowcę i matkę która zginęła,wszystkich jest żal nie ważne już dlaczego takie wypadki się zdarzają wszyscy mieli plany,życie przed sobą ,skończcie, bo czytają to wszyscy a nikomu z rodziny to nie pomoże jak usłyszy takie teksty,chyba już wystarczy tego pastwienia się  i dokładania im 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej każdy kierowca powinien posiadać umiejętność oceniania prędkosci poruszającego się pojazdu. Skoro ty tego nie potrafisz, jak poruszasz się w ruchu miejskim ?
Ty jestes debi... jedyne co mozesz zrobic to oszacowac predkosc a nie powiedziec  ile jechal a to glabie jest roznica, chodz dla ciebie to pewnie zadna bo nawet prawka nie masz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...